Labyrint online

Seriál Labyrint online zadarmo (CZ - SK titulky )

Popis seriálu online:

Nález tela krajského politika Karasa, ktorého vrah zabil v duchu stredovekých mučiacich praktík a telo starostlivo naaranžoval v podivné scéne, rozpúta policajné honbu za sadistickým páchateľom. Ten stavia vyšetrovaciemu tímu do cesty zložitú sériu vrážd, ktoré svojou krutou obradnosťou otriasajú miestnym regiónom aj samotnými kriminalistov.
Korene zložitého prípadu siahajú až k vražde mladé dievčatá zo Slovenska, ktorá zomrela podobne záhadným spôsobom ako Karas. Prípadu sa tak ujíma tím s dvojicou zdanlivo nesúrodých vyšetrovateľov. Sú nimi kriminalista Michal Remeš (Jiří Langmajer), negatívne ovplyvnený nie príliš stabilným súkromným životom, a Tamara Berkyová (Zuzana Kanócz), policajtka z Bratislavy trpiaci absenciou schopnosti komunikovať so svojím okolím bez predpojatosti a predsudkov.
Na konci sériou vrážd, lúpeží a naaranžovaných nehôd nájdu policajti cestu na koniec „labyrintu“ a uverí nádej na dolapenie páchateľa. Dôležitou pomocou je im paradoxne tiež obraz Hieronyma Boscha Posledný súd, ktorým sa páchateľ v prevedení svojich krutých činov necháva zjavne inšpirovať.

Serialdog.eu vám praje príjemnú zábavu pre sledovaní online seriálu

Série a epizódy